Norėdami važiuoti dviračiais ir čiuožinėti, apsilankykite šalia viešbučio esančiame Rideau kanale arba netoliese esančiose Gatineau kalvose. Apsistokite per naktį šildomame jurte ar kajutėje viename iš Ontarijo provincijos parkų. Čia yra mūsų populiariausių 10 vietų, kuriose gali apsistoti poros ir šeimos su vaikais, sąrašas.

Video: You Bet Your Life: Secret Word - Chair / People / Foot 2021, Spalio Mėn

Golfo klubas, kurį sukūrė Stanley Thompsonas, jaučiasi nuošalus ir pasižymi dramatiškais aukščio pokyčiais. Šeimoms viešbutis siūlo keletą užsiėmimų šeimai. Vaikai gali žaisti lauko aikštelėje, amatininkų viduje ir plaukioti viešbučio baseinuose.

ekologiškas toronto

Prancūzų ir anglų filmai pristatomi 7: 30 pm kasdien. Nesvarbu, ar norite elegantiško patiekalo, ar greito užkandžio, viešbutis siūlo keletą patiekalų variantų, akcentuojant regioninius patiekalus.

Rašyti atsiliepimą

Vakarieniauti galite lauke, pagrindiniame valgomajame ar viename iš daugelio privačių salonų. Montebello yra 1. Švęskite atostogas istoriniame rąstiniame pilyje Kvebeke, Kanadoje, naudodamiesi viena iš šių atostogų ypatybių gražioje gamtos slėnyje, kur galėsite ramiai atsipalaiduoti su visa šeima.

Žingskite atgal laiku, kai pasivažinėjate arklio traukiamu vežimu ir einate šio istorinio miesto akmenimis grįstomis gatvelėmis.

Regaliniai kambariai, dėmesingas aptarnavimas ir puikūs pietūs siūlo puikų romantišką miesto pabėgimą Kanadoje. Svečiai gali treniruotis kūno rengybos centre ir pasirinkti iš daugybės atpalaiduojančių kūno procedūrų ekologiškas toronto terapijos salone. Parašai, kurių dydis yra nuo iki kvadratinių pėdų, yra vieni geriausių kambarių viešbutyje.

2. „Langdon Hall“: prabangus savaitgalis Kembridže, Ontarijas - 1 valanda ir 15 minutės

Jie apžvelgia Šv. Lorenso upę ir iš jų atsiveria panoraminiai vaizdai į Senąjį Kvebeko miestą. Jūs gausite individualizuotą registraciją, priėjimą prie poilsio kambario ir nemokamus lengvus pusryčius kasdien.

ekologiškas toronto

Be centrinės vietos istoriniame Senamiestyje, Jungtinių Tautų pasaulio paveldo objekte, viešbutis siūlo ir daugybę atostogų pramogų, pradedant nuo čiuožimo ant ledo ir baigiant programomis vaikams.

Ekologiškas toronto sakė, kad popietės arbata skirta tik suaugusiems? Šis šeimos kurortas siūlo arbatos laiką vaikams, galimybę vaikams nuo 5 iki 12 pagerinti savo socialinius įgūdžius. ATN 2 metų Slapuką nustato atdmt.

  1. „NuFinishPro“ iš Toronto vonios apdailos | BBB A + Įvertinta | 5 žvaigždutės
  2. Šis slapuko domenas priklauso agkn.

Slapukai saugo duomenis apie vartotojo elgseną keliose svetainėse. Tada duomenys naudojami pateikiant atitinkamas reklamas vartotojams svetainėje. Slapukas naudojamas rinkti informaciją apie tikslinės reklamos naudojimo elgesį.

„Startup Nanoleaf“ kuria ekologiškas IoT lemputes ir modulines sistemas

Jei jus domina ieškoti daugiau ekologiškų patalpų Toronte ir kitur, apsilankykite "Green Key Global", tarptautinėje ekologinio vertinimo programoje, kurioje nurodoma, kada viešbučiai dirba siekdami pagerinti aplinkosaugos veiksmingumą. Iki šiol tai yra vienintelė vieta Toronte, kurioje ekologinis sąmoningumas yra jų vairavimo misija.

Kaip vienintelis šio sąrašo bendrabutyje, tai taip pat labiausiai į biudžetą orientuota. Įkurtas restauruotas amžiuje pastatas Koledžo gatvėje miesto centre, yra erdvus bendrabutyje, kuriame yra poilsio erdvė ir stogo bare.

Greita Peržiūra

Ekologiškas ir saugus Ar jūsų pavargęs senas vonios kambarys ar susidėvėjusi virtuvė matė geresnių dienų? Apdaila yra puikus šios problemos ekologiškas toronto. Mes galime suteikti jūsų voniai, kriauklei, dušui, tualetui, stalviršiui ar plytelėms visiškai naują išvaizdą, kad ji vėl atrodytų kaip nauja. Atnaujindami dangą, galime padėti pagerinti jūsų vonios kriauklės, dušo ar vonios saugumą pašalindami šiurkščius ir pažeistus paviršius.

ekologiškas toronto

Šiurkštūs paviršiai ar pažeistos vietos gali tapti vieta, kuri skatina pelėsių, miltligės ir bakterijų dauginimąsi, todėl jūsų vonios kambarys tampa nesaugus. Apdaila gali padėti padaryti jūsų virtuvę saugesne.